Раніше за всіх. WizzAir запускає продаж квитків в Україні: які аеропорти у списку

Раніше за всіх. WizzAir запускає продаж квитків в Україні: які аеропорти у списку Фото: Літак WizzAir в аеропорту "Київ" (РБК-Україна/Віталій Носач)

Угорський лоукостер планує рейси у липні

Авіакомпанія WizzAir відновлює продаж квитків з України вже цього літа. За деякими європейськими напрямками відкрито бронювання вже в липні 2022 року.

У системі бронювання перевізника знову з'явилися аеропорти в Україні, повідомляє TRAVEL РБК-Україна з посиланням на mycheaptrip.com.ua.

"Угорський лоукост WizzAir вірить у перемогу України дуже скоро, тому відновлює продаж авіаквитків на рейси з Києва та Одеси вже з липня 2022 року", - пише видання.

Поки в системі бронювання тільки два пункти вильоту з України – Київ і Одеса. Найближчі дати - з 4 липня.

Раніше за всіх. WizzAir запускає продаж квитків в Україні: які аеропорти у списку

Раніше за всіх. WizzAir запускає продаж квитків в Україні: які аеропорти у спискуФото: Приклади квитків у продажу (скріншот РБК-Україна/wizzair. com)

Перевірити доступні квитки можна на сайті WizzAir. До слова, на деякі напрямки - наприклад, до Варшави, квитки на найближчі доступні дати вже розкуплені.

Вартість перельоту з України в одне з європейських міст – від 300 гривень. В ціну включена одна одиниця ручної поклажі. Харчування та додаткові послуги не включені.

Нагадаємо, ми писали, що потрібно знати біженцям з України про в'їзд до Європи.