Зростання туризму та інвестицій. У Греції розкрили плани на новий сезон

Зростання туризму та інвестицій. У Греції розкрили плани на новий сезон Фото: Санторіні, Греція (unsplash.com/dan)

У країні спостерігається значне відновлення індустрії подорожей

У Греції у 2022 році очікують зростання туристичного потоку до 5,0%, а до 2023 року - 3,9%, якщо за умови збереження підтримки міжнародного туризму, повідомляє SchengenVisaInfo.com.

Згідно з новими даними за загальним економічним станом країни, підготовленим за підтримки Банку Греції, у країні спостерігається значне відновлення індустрії туризму.

Згідно з новими прогнозами, темпи зростання економіки країни мали скласти 7,2% у 2021 році. Це значне зростання у порівнянні з 2020 роком, коли країна боролася з вірусом та зберігала суворі обмеження.

"Прогнозується, що зростання складе 5,0% у 2022 році та 3,9% у 2023 році за умови постійної активної підтримки з боку міжнародного туризму, відновлення подорожей та прискорення інвестицій", - йдеться у заяві Банку Греції.

Зростання туризму та інвестицій. У Греції розкрили плани на новий сезон

Фото: У Греції спостерігається значне відновлення індустрії туризму (unsplash.com/matthew-waring)

Всупереч позитивній тенденції розвитку туризму, все ще є деякі негативні ризики. Вони насамперед пов'язані з еволюцією COVID-19 та поширенням нового штаму "Омікрон", які можуть значно послабити довіру мандрівників, скоротити туристичні потоки та сповільнити відновлення економіки.

"Головне завдання для грецької економіки в короткостроковій перспективі - більш ефективне стримування пандемії, оскільки вакцинація населення не відповідає середньому по ЄС, а вплив пандемії на здоров'я серйозніший за європейськими стандартами", - йдеться у заяві Банку Греції.

Проте перспективи грецької економіки залишаються позитивними, вважає влада країни.

Туризм у Греції відновлювався швидкими темпами протягом 2021 року. Цьому сприяло відкриття кордонів після значного падіння у 2020 році через правила, які запровадили для запобігання пандемії COVID-19.

Після того, як країна знову відкрилася для мандрівників, її ВВП значно відновився у другій половині року, йдеться у звіті.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Таїланді для туристів відкрили ще три регіони та знаменитий пляж Мая Бей.