З Брюсселя до Праги: у Європі запустять новий залізничний маршрут для туристів

З Брюсселя до Праги: у Європі запустять новий залізничний маршрут для туристів Фото: Прага, Чехія (unsplash.com/ian-kelsall)

Ціни на цей поїзд наразі не оголошені, але квитки можна буде придбати вже з квітня.

Поїздка поїздом - невід'ємна частина подорожей, особливо Європою. Серед мандрівників вже давно популярний поїзд “Східний експрес” у Стамбулі, але не всі можуть дозволити поїздку на ньому, на відміну від бюджетних маршрутів.

Влітку 2022 року нідерландська компанія European Sleeper запустить новий нічний поїзд для бюджетних подорожей із Брюсселя до Праги, пише Travelandleisure.com.

Поїзд курсуватиме між цими європейськими столицями із зупинками в Амстердамі, Берліні та Дрездені, (Німеччина).

Залізничний маршрут запустять із трьома щотижневими рейсами, і найближчим часом планують розширити до щоденних поїздок.

У вартість квитка буде включено сніданок, розкладне ліжко та безкоштовний Wi-Fi.

Компанія планує щороку вводити новий нічний поїзд за маршрутом з Бельгії та Нідерландів. У 2022 році до Праги, у 2023 році – до Варшави.

З Брюсселя до Праги: у Європі запустять новий залізничний маршрут для туристів

Фото: Влітку 2022 року компанія European Sleeper запустить нічний поїзд із Брюсселя до Праги (unsplash.com/martin-krchnacek)

Які ще незвичайні поїзди запускають у різних країнах

У 2023 році новий Східний експрес La Dolce Vita курсуватиме з півночі на південь з Італії до Альп шістьма маршрутами, а також у міжнародні маршрути з Риму з зупинками в Парижі, Стамбулі та Спліті (Хорватія). Італійські маршрути включають від подорожі тривалістю від однієї до трьох ночей.

У Туреччині туристичний поїзд "Східний експрес" запустять цього року, який був скасований у березні 2019 через пандемію коронавірусу, відправлятиметься з Анкари в середу та п'ятницю, а з Карса – у неділю та п'ятницю і курсуватиме двічі на тиждень.

Вартість проїзду для однієї особи на туристичному експресі визначена на рівні 1300 TL (близько 930 доларів). Якщо подорожують двоє, то ціна на одну особу зменшується вдвічі – до 650 TL.

Нагадаємо, раніше туристи обрали п'ять країн для подорожей у 2022 році.