Слідом за Україною. Масові приїзди туристів із Саудівської Аравії фіксують у Грузії

Слідом за Україною. Масові приїзди туристів із Саудівської Аравії фіксують у Грузії Фото: Тбілісі, Грузія (unsplash.com/mostafa-meraji)

Приїзд туристів із країн Перської затоки наблизився до рівня до пандемії

Торік Грузія прийняла понад 103 500 туристів з Близького Сходу, що на 511% більше, ніж у листопаді минулого року, а 2019 року — понад 150 000, пише Middleeastmonitor.com з посиланням на статистику, опубліковану в Грузії.

Саудівська Аравія увійшла до десятки країн з найбільшою кількістю іноземних відвідувачів у Грузії та збільшилася на 1079,8% у порівнянні з попередніми 11 місяцями, склавши 58 520 відвідувачів. Хоча зазначається, що туристів з Ізраїлю та Туреччини, як і раніше, більше, ніж з арабомовних країн.

Повідомляється, що гості з країн Перської затоки проводять місяці на Чорному морі та у столиці країни Тбілісі, де знаходиться арабський квартал.

Слідом за Україною. Масові приїзди туристів із Саудівської Аравії фіксують у Грузії

Фото: Масові приїзди туристів із Саудівської Аравії фіксують у Грузії (unsplash.com/mahmoud-sayed)

У минулорічному звіті Близькосхідного інституту країн співпраці країн Перської затоки (GCC) про туризм до Грузії було виявлено, що за останнє десятиліття ця країна стала популярною завдяки перспективним можливостям для бізнесу та як альтернативне місце відпочинку. Тим більше, що в'їзд до Грузії здійснюється за візою безкоштовно, що дозволяє багатьом туристам з країн Перської затоки повторити візит протягом того ж року.

Зазначимо, тренд із приїздів туристів із Саудівської Аравії спостерігався влітку 2021 року: тоді мандрівники їхали до Києва, Львова, Одеси та Буковеля. У Держтуризмі очікують, що тенденція продовжиться, і у 2022 році до нас приїде ще більше туристів із країн Перської затоки.

Нагадаємо, раніше ми писали скільки грошей, витратили туристи із Саудівської Аравії в Україні у 2021 році.