У США посилили правила в'їзду: що змінилося для туристів

У США посилили правила в'їзду: що змінилося для туристів Фото: Зимовий Нью-Йорк, США (unsplash.com/marc-ruaix)

Нові вимоги для мандрівників стосуються термінів дії ПЛР-тестів

Центр з контролю і профілактики захворювань США (CDC) ввів обов'язковий ПЛР-тест на коронавірус для всіх (у тому числі дітей від двох років) мандрівників з інших країн, повідомляє CDC.

Тепер, від 6 грудня, всі мандрівники, незалежно від громадянства або статусу вакцинації, мають пред'явити негативний тест на COVID-19.

Тест повинен бути зроблений не раніше одного календарного дня до в'їзду в країну.

У CDC рекомендують всім мандрівникам, після прибуття до США, зробити повторний тест на коронавірус через 3-5 днів, а невакцинованим — перебувати на самоізоляції протягом семи днів після подорожі.

Це допоможе захистити мандрівників, а також здоров'я і безпеку американських громадян від COVID та від поширення нового штаму "Омікрон".

Які правила в'їзду в США з України сьогодні

Згідно з даними сайту МЗС України, починаючи з 8 листопада 2021 року, для в'їзду в США вводиться вимога повної вакцинації й також скасовуються обмеження на подорожі іноземців (у тому числі транзитом) з країн Шенгенської зони, Великобританії, Ірландії, КНР, Бразилії, Ірану, ПАР, Індії.

У США посилили правила в'їзду: що змінилося для туристів

Фото: Всі мандрівники повинні пред'явити негативний тест на COVID - 19 (unsplash.com/mufid-majnun)

Статус вакцинації потрібно підтвердити перед посадкою на рейс в США. Своєю чергою авіакомпанії повинні:

  • перевірити ім'я та дату народження, щоб підтвердити, що пасажир є однією і тією ж особою, зазначеною в сертифікаті вакцинації;
  • визначити, що підтвердження вакцинації видано офіційним джерелом (наприклад, органом охорони здоров'я, державним органом) в країні, де вакцинували туриста;
  • детально перевірити всі інші дані по вакцинації пасажира — дату, кількість введених доз і так далі.

Всі пасажири зобов'язані мати при собі документи для підтвердження негативного результату ПЛР-тесту на коронавірус, зроблений не більше ніж за 3 дні до поїздки в Сполучені Штати Америки.

Нагадаємо, раніше ми писали, як приймають туристів у США після майже дворічного локдауну.