Райський відпочинок на Мальдівах: всі тонкощі поїздки на розкішний курорт

Райський відпочинок на Мальдівах: всі тонкощі поїздки на розкішний курорт Фото: Відпочинок на Мальдівах (pixabay.com)
Наталья Хватова
Наталья Хватова
специалист по индивидуальному туризму

Як підготуватися до відпустки на мальовничих островах

В умовах пандемії одним з найбільш комфортних курортів для пляжного відпочинку залишаються Мальдіви. Чому?

По-перше, тут туристи протягом всього відпочинку насолоджуються морським бризом, який дуже позитивно впливає на наше здоров'я. По-друге, тут ви будете в повній ізоляції від людей, адже проживання туристам часто пропонується не в корпусах, а в окремих бунгало. Виходить, що ризик захворіти COVID-19 знижується до мінімуму.

І, звичайно, тут є величезне різноманіття готелів на різний бюджет. Практично всі готелі надають відпочиваючим знижки, і навіть дуже суттєві.

Тому я вважаю, що не варто втрачати таку можливість - сміливо замовляйте відпустку і насолоджуйтесь відпочинком!

Райський відпочинок на Мальдівах: всі тонкощі поїздки на розкішний курортФото: Мальдіви відкриті для українських туристів (pixabay.com)

Як же нам долетіти до такого довгоочікуваного курорту?

У першу чергу рейси туди виконують Turkish Airlines та авіакомпанія Emirates. І оскільки прямого перельоту на Мальдіви з України немає, і доводиться летіти з пересадкою, забронювавши тур або готель.

Далі виникають питання, які правила відвідування курорту під час пандемії.

Надам вам покрокову інструкцію, як потрапити на Мальдіви, і що для цього потрібно.

1. Забронювати хороший готель, отримати ваучер.

2. Зробити ПЛР-тест в одній з клінік. Довідка про результат тесту має бути оформлена англійською мовою. Роздрукований оригінал довідки необхідно обов'язково взяти з собою. При цьому фотографії або скани довідки, а також копія довідки на електронних носіях не приймаються.

Вимоги щодо термінів здачі тесту для відпустки на Мальдівах: з моменту здачі тесту (не отриманих результатів!), а саме - з моменту забору матеріалу до вильоту з першого пункту по маршруту (не прильоту на Мальдіви!) має пройти не більше 72 годин.

Додам, що результати тесту обов'язково треба надавати всім подорожуючим на Мальдіви, за винятком дітей до 1 року.

Райський відпочинок на Мальдівах: всі тонкощі поїздки на розкішний курортФото: Замість щільно заповнених туристами готелів на Мальдівах пропонується відпочити в бунгало або у віллах на воді (pixabay.com)

Далі потрібно:

3. Завантажити спеціальний додаток TraceEKee.

Він доступний в AppStore та Google Play.

4. Не раніше, ніж за 24 години до прибуття необхідно заповнити спеціальну форму для отримання QR коду.

Зверну увагу на те, що форму не треба заповнювати заздалегідь, адже строк дії QR-коду складає не більше 24 годин. Судячи з практики, набагато простіше заповнювати форму зі свого смартфона.

Особливості заповнення форми: крім даних про стан здоров'я, відвіданих за останні 14 днів країн, інформацію про багаж, потрібно завантажити фотографію і копію ПЛР-тесту.

Отриманий QR-код пред'являється туристом під час проходження паспортного контролю.

В одному з пунктів анкети WHICH ISLAND WILL YOU BE STAYING IN є випадаюче меню, де зі списку необхідно вибрати назву свого готелю. У разі відсутності потрібного готелю потрібно вибрати острів, найближчий до курорту.

Райський відпочинок на Мальдівах: всі тонкощі поїздки на розкішний курортФото: Мальдіви відкриваються для туристів після карантинних обмежень (pixabay.com)

І, нарешті, після заповнення всіх цих папірців починається довгоочікуваний відпочинок! А саме - яскраве сонце, тепле море і чудовий настрій!

Нагадаємо, раніше ми писали про кращі місця для пляжного відпочинку у Болгарії під час оксамитового сезону.

Крім того, пропонуємо почитати, чи оплачують туроператори тести на коронавірус тим, хто їде у відпустку за кордон.