П'ять тисяч за тиждень: відпочинок на курортах Болгарії влітку дивує низькими цінами

П'ять тисяч за тиждень: відпочинок на курортах Болгарії влітку дивує низькими цінами Фото: Відпочинок у Болгарії (booking.com)

Вода біля берегів Чорного моря прогрілася до 26 градусів

Самим недорогим напрямком для пляжного відпочинку за кордоном для українців влітку 2021 року залишається сонячна Болгарія. У перший тиждень серпня на популярних курортах можна відпочити за ціною від 250 євро за двох.

Серпень - дуже комфортний час для відпочинку на пляжах цієї країни. Зараз на Чорноморському узбережжі температура повітря прогрілася до 30 градусів, а вода в морі – до 25-26 градусів.

"Болгарія кльова: море ідеальне, пляж чистий, подивитися є що, кафешок з приголомшливим краєвидом повно", - пишуть користувачі соцмереж після відвідування країни цього літа.

Втім, інші туристи залишають відгуки про високі ціни на харчування на курортах. При цьому пообідати в кафе на трьох можна за ціною 20-25 євро.

Найкрасивіші пляжі Болгарії

У Болгарії пляжів, відзначених міжнародною нагородою "Блакитний пляж" за чистоту і безпеку – 13. Це означає, що навіть поранити ноги під час прогулянки або купання практично нереально – курортні території ретельно прибирають. Під час шторму рятувальники стежать, щоб відпочивальники не плавали.

П'ять тисяч за тиждень: відпочинок на курортах Болгарії влітку дивує низькими цінамиФото: Курорт Поморіє в Болгарії (unsplash.com/nikolay-dukov)

Золоті Піски славляться пляжною смугою загальною протяжністю до 3,5 км, завширшки 50-100 м. Цей пляж більше підходить для молодіжного відпочинку –курорт вважається самим "тусовочним" у Болгарії.

На першій лінії біля пляжу можна зупинитися в готелях на будь-який гаманець - і в бюджетних, і в фешенебельних з харчуванням "все включено". Втім, ночами на березі може звучати музика.

Сонячний Берег відомий золотистим піском із "дюнами". Пісок на пляжі дрібний і золотистий, а захід у воду пологий. Тому курорт вважається одним з найбільш комфортних для відпочинку з дітьми. На курорті працюють аквапарки, екскурсії на яхтах, є безліч ресторанів, кафе і клубів. Варто врахувати, що у курорту є недолік – багатолюдність, густота готельної забудови і завищені ціни. Зупинитися в Сонячному Березі можна як в дорогому готелі, так і в бюджетних апартаментах з кухнею.

Созополь курорт відноситься до категорії недорогих і тихих для спокійного відпочинку. Найпопулярніший центральний пляж знаходиться в закритій бухті, через що там рідко бувають великі хвилі. Пляж в цьому районі з білим піском, захід у воду пологий. Більш глибоке море - на пляжі Харманіте в південній частині міста.

П'ять тисяч за тиждень: відпочинок на курортах Болгарії влітку дивує низькими цінамиФото: Курорт в Болгарії (unsplash.com/ash-ashley)

Святий Влас це курорт, пляжі на якому щорічно оновлюють тоннами свіжого піску. У місті облаштовано п'ять окремих пляжів. Їх довжина - від 200 до 600 метрів, а ширина піщаної зони – до 100 метрів. Захід в море на пляжах пологий, є безвітряні місця. Переваги пляжів на курорті - малолюдність.

Поморіє - курорт для бюджетного сімейного відпочинку. Пляжі в цьому місці піщані, іноді з дрібними мушлями, з пологим заходом у воду. Особливість курорту-сірий і майже чорний пісок, який вважається лікувальним. Море на курорті – кришталево чисте.

П'ять тисяч за тиждень: відпочинок на курортах Болгарії влітку дивує низькими цінамиФото: Морський курорт в Болгарії (pixabay.com)

Скільки коштує відпочинок на курортах Болгарії в серпні

Ми переглянули вартість путівок на тижневий відпочинок в Болгарії на двох з авіаперельотом від провідних туристичних компаній на дати з 1 по 8 серпня і вибрали найвигідніші ціни.

У мережі турагентств "Поїхали з нами" відпочити в 3* готелі зі сніданками в Золотих Пісках можна тиждень за 9861 гривню, в 4* на курорті Сонячний Берег – від 15887 гривень, в 5 * готелі на цьому ж курорті – від 13668 гривень.

У мережі турагентств "Happy Rest" найдешевший тур в Болгарію на вибрані дати - в 2* готель в Несебрі без харчування за 7623 гривень за двох (240 євро) при поїздці автобусом. З авіаперельотом можна знайти путівки за ціною від 371 євро за двох – на курорті Кранево. У 3* готелях зі сніданками в Святому Власі і Золотих Пісках – від 15 тис.гривень. Відпочинок в 4* готелі в Сонячному Березі обійдеться від 16870 гривень, в 5 * - від 22346 гривень.

У "Farvater travel" тиждень у Несебрі обійдеться від 14188гГривень в 3* готелі без харчування, і на 200 гривень дорожче в готелі зі сніданками на курорті Золоті Піски. У 4* готелі зі сніданками можна провести 7 ночей від 19,7 тис. грн в Сонячному Березі, в 5* готелі – від 22617 гривень на цьому ж курорті.

Нагадаємо, ми писали що у Чорногорії спостерігається рекордний попит на путівки в розпал літа.

Також ми розповідали, чи можуть тепер українці можуть вільно подорожувати до Європи.