Не лише Єгипет: ще одна курортна країна стає популярною серед туристів

Не лише Єгипет: ще одна курортна країна стає популярною серед туристів Фото: Пляж Канкун, Мексика (pixabay.com)

Восени виріс попит на відпочинок у Мексиці

Відпочинок у Єгипті у листопаді залишається популярним серед українських туристів. Це обумовлено доступною ціною на путівки й тим, що вибір країн для пляжного відпочинку поки обмежений.

В умовах пандемії та карантинних обмежень багато популярних напрямків для наших громадян все ще залишаються закритими. Але є й альтернатива Єгипту. До прикладу, такі країни як Мексика, Домініканська Республіка, Мальдіви, ОАЕ і Танзанія відкриті й готові приймати туристів.

Про це РБК-Україна розповів співзасновник туристичної компанії "Авіаліга" Олександр Шуляк. За його словами, Мексика зараз залишається одним з лідерів серед напрямків для відпочинку цього сезону.

Правила в'їзду в Мексику

Станом на сьогодні оформлення візи для українських туристів для в'їзду в Мексику не потрібне. Треба тільки заповнити анкету онлайн, і через кілька хвилин на імейл користувача надішлють персональний дозвіл на в'їзд до країни строком на 180 днів. До слова, оформлення такого дозволу для туриста - безкоштовне.

"Для громадян України електронний дозвіл на в'їзд оформляється за п'ять хвилин. До речі, в нинішніх реаліях країна не вимагає попередньо здавати ПЛР-тести, не вимагає і проходження карантину. Майже всі визначні пам'ятки відкриті для відвідування. Звичайно, з дотриманням всіх норм безпеки", - розповідає Олександр Шуляк.

Не лише Єгипет: ще одна курортна країна стає популярною серед туристівФото: Піраміда культури тотонаків, Мексика (pixabay.com)

За словами представника "Авіаліги", аеропорт курортного міста Канкун зараз приймає навіть більше рейсів, ніж столиця Мехіко - близько 260 щодня, що для періоду пандемії - досить багато.

Головне, що варто подивитися в країні

Мексика - колоритна країна з масою цікавих пам'яток, яких не знайти в інших місцях. Унікальна спадщина культури Майя, чисті пляжі, розважальні комплекси та дайвінг - далеко не повний список того, що можна побачити й випробувати в країні туристу.

Але варто пам'ятати, що цього туристичного сезону у Мексиці скасовані групові екскурсійні тури по країні. Принаймні, на 2020 рік, зазначає Олександр Шуляк.

"Але з готелів і великих курортів туристу можна індивідуально виїхати для відвідування одного з чудес світу - древнього священного міста народу майя Чичен-Іца, і незабутньо провести активно час у розважальному парку Шкарет", - пояснює фахівець.

Не лише Єгипет: ще одна курортна країна стає популярною серед туристівФото: Пляжі острова Косумель у Мексиці (pixabay.com)

Спеціаліст з індивідуального підбору турів Любов Чернега каже РБК-Україна, що Мексика - прекрасне місце для тих, кому хочеться урізноманітнити звичну відпустку на пляжі чимось екзотичним.

"Наприклад, тут можна поплавати в сенотах - природні кастрові провали, які притаманні місцевим природним ландшафтам.Такого ви не побачите в інших країнах. Також у Мексиці можна позасмагати на красивих пляжах, з'їздити на екскурсії та поплавати з аквалангом біля острова Косумель і побувати у доколумбовому містечку Тулум", - пояснює вона.

Мексика - країна можливостей для відпочинку на будь-який смак, додає Олександр Шуляк.

Мальовничі сеноти розташовані на півострові Юкатан в Мексиці й на островах Карибського басейну неподалік. Колись сеноти використовували древні індіанці майя як водні джерела.

Зараз ці місця користуються неймовірною популярністю у фанів дайвінгу і просто серед поціновувачів яскравих "інстаграмних" фото.

Не лише Єгипет: ще одна курортна країна стає популярною серед туристів

Фото: Священний сенот в Чичен-Іці, Мексика (wikipedia.org)

Чичен-Іца - місце на півночі півострова Юкатан в Мексиці, яке у 2007 році було визнано одне з нових семи чудес світу. Колись це був культурний і політичний центр культури майя. Сьогодні ця локація приваблює мільйони туристів з усього світу.

До речі, Чичен-Іца повністю не вивчена істориками навіть сьогодні. Хоча за тими історичними даними, які є станом на зараз, передбачуваний період заснування знаменитого міста майя - 5-6 століття нашої ери.

Не лише Єгипет: ще одна курортна країна стає популярною серед туристівФото: Популярне місце для екскурсійних турів - Чичен-Іца(pixabay.com)

До слова, в Єгипті з 1 грудня почнуть діяти нові карантинні правила в магазинах і ресторанах. Пропонуємо почитати про те, як ці зміни можуть вплинути на відпочинок туристів у цій популярній серед українців курортній країні.

Також повідомлялося, що Непал закрив доступ до Евересту через пандемію COVID-19.