Цілорічний відпочинок. У Греції вперше запускають кампанію зимового туризму

Цілорічний відпочинок. У Греції вперше запускають кампанію зимового туризму Фото: Парфенон в Афінах, Греція (unsplash.com/spencer-davi)

У деяких популярних локаціях на грудень вже заброньовано більшість місць

Уряд Греції оголосив про старт зимового туризму в країні після успішного літнього сезону, пише SchengenVisaInfo.com.

Міністр туризму Греції Василіс Кикилиас зазначив, що туризм є локомотивом грецької економіки, оскільки 25% доходів країни припадає саме на цю галузь.

"Ми очікували, що дохід складе від п'яти до шести мільярдів євро, а ми вже перевищили ці показники. Рік ще не завершився, і сьогодні туристи їдуть в Афіни, на Крит, на Родос. Ми готові вперше провести кампанію зимового туризму в Греції", — сказав міністр.

Цілорічний відпочинок. У Греції вперше запускають кампанію зимового туризму

Фото: Острів Крит, Греція (unsplash.com/branko-besevic)

Бронювання готелів у грудні в популярних локаціях досягли 75%

Міністр туризму підкреслив, що вакцинація залишається найважливішим фактором безпеки в умовах пандемії, і що чим більше людей буде вакциновано, тим швидше прийде в норму соціальне та економічне життя країни. Він висловив оптимізм щодо 2022 року, оскільки кількість бронювань на новий сезон вже показує непогані цифри.

У недавньому інтерв'ю грецькій газеті Proto Thema він сказав, що готелі в популярних серед греків зимових локаціях в період грудневих свят досягли рівня наповнюваності понад 75-80 відсотків.

За його словами, країна зосередить зусилля на тому, щоб виділити напрямки, менш відомі на зарубіжних ринках.

"Вперше в нашій країні ми приступаємо до створення окремої кампанії з зимового туризму, щоб дати зрозуміти, що Греція розвиває туризм у всіх своїх регіонах", — сказав міністр.

За даними Європейського центру профілактики та контролю захворювань (ECDC), близько 65,1% населення Греції отримали як мінімум одне щеплення від коронавірусу. Цей показник — менший, ніж число вакцинованих в інших країнах Європи.

Однак загальна кількість введених доз вакцини на 100 жителів Греції становить 129,2, що приблизно на 29,4 більше, ніж в середньому у світі. Крім того, на 100 жителів припадає 61,47 повністю вакцинованих осіб у порівнянні зі світовим показником, встановленим на рівні 41,32.

Втім, у виданні кажуть, що передбачити успіх зимового сезону в Греції поки складно.

"Сьогодні країни ЄС закликають посилити правила в'їзду і радять громадянам утримуватися від будь-яких поїздок через новий варіант вірусу COVID-19 "Омікрон", який швидко поширюється по світу", — зазначають у публікації.

Дані Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) показують, що в Греції зареєстровано 44 348 випадків COVID за останні сім днів, 640 людей померло.

Відзначимо, про готовність приймати туристів цілий рік в Греції заявляли восени. Навіть в умовах пандемії країна змогла прийняти понад шість мільйонів туристів з початку цього року. Це вважалося одним з найбільших досягнень з точки зору міжнародних прибуттів у порівнянні з більшістю інших європейських країн.

Нагадаємо, ми писали, чи залишаться українці без відпочинку в Болгарії цієї зими.