Кіпр посилює правила в'їзду: що потрібно знати туристам

Кіпр посилює правила в'їзду: що потрібно знати туристам Фото: Кіпр (unsplash.com/secret-travel-guide)

Нові правила діють до січня 2022 року

Від 15 грудня 2021 року влада Кіпру ухвалила рішення посилити правила в'їзду для туристів, які прилітають на острів, пише Avianews.com.

Тепер усі мандрівники при в'їзді на Кіпр мають здати два тести на COVID-19. Правило поширюється для всіх мандрівників, у тому числі тих, які пройшли повну вакцинацію або перехворіли на коронавірус.

Від тестів звільнено лише дітей, які не досягли віку 12 років (у день прильоту на Кіпр).

Нові правила діють до 10 січня 2022, проте їх можуть продовжити.

Які правила в'їзду на Кіпр для туристів

Перший ПЛР-тест туристи повинні будуть здати в аеропорту прильоту власним коштом. Він коштує 15 євро в аеропорту Ларнаки та 19 євро – в аеропорту Пафосу.

Влада Кіпру обіцяє, що результати можна буде отримати в електронному вигляді через 3 години на спеціальному сайті covid-testcyprus.com.

Другий тест потрібно здати через 72 години після прильоту на острів. Це експрес-тест на антиген, тож результати туристи отримують за кілька хвилин. Другий аналіз влада Кіпру оплачує за рахунок бюджету країни, тому за нього платити не потрібно.

Інформація про точки безкоштовного тестування на антиген та години їх роботи регулярно публікується на сайті інформаційного офісу Кіпру pio.gov.cy.

Згідно з офіційним повідомленням, з другого тесту звільнено людей, які отримали бустерну дозу вакцини від COVID-19: це три дози для 2-дозових вакцин або дві дози для однодозової вакцини.

Кіпр посилює правила в'їзду: що потрібно знати туристамФото: Усі мандрівники при в'їзді на Кіпр мають здати два тести на COVID-19 (unsplash.com/secret-travel-guide)

Зазначимо, від 15 грудня запроваджується обов'язковий карантин у державних карантинних центрах. Він призначений для всіх громадян, які виявили штам "Омікрон". Люди, які контактували з ними, повинні перебувати на обов'язковій самоізоляції.

Також від 15 грудня до 31 січня 2022 року тільки вакциновані зможуть бути присутніми на заходах, в кафе/ресторанах у готелях. Доступ дозволено щепленим як мінімум першою дозою, за умови, що вони мають негативний результат експрес-тесту або ПЛР-тесту.

Нагадаємо, ми писали, які країни приймають українські туристи.