Відомий сайт став цілодобовою службою підтримки українців: яку допомогу можна отримати

Відомий сайт став цілодобовою службою підтримки українців: яку допомогу можна отримати Фото: Київ, Україна (unsplash.com)

Visit Ukraine змінюється на сайт підтримки та службу допомоги 24\7

Сайт інформації про правила в'їзду в Україну та в інші країни Visit Ukraine змінюється на портал підтримки та службу допомоги 24\7.

Про це повідомляє TRAVEL РБК-Україна з посиланням на прес-реліз компанії.

Visit Ukraine повідомив своїй аудиторії, що відтепер і до нашої перемоги стає виключно порталом допомоги, де українські та іноземні громадяни, незалежно від країни перебування, можуть отримати важливу інформацію, враховуючи, що в нашій країні зараз війна.

"Портал на зв'язку 24/7, на чотирьох мовах, працює гаряча лінія на всіх каналах зв'язку: по телефону, в месенджерах і онлайн-чаті", — йдеться в публікації.

Тепер на Visit Ukraine можна знайти відповіді на важливі питання:

  • Де знайти допомогу: притулок, транспорт, де проходитиме евакуація з небезпечних зон, виїзд за кордон та інформація для біженців.
  • Як чинити в критичних ситуаціях: докладні інструкції, корисні посилання та контакти.
  • Чим я можу допомогти Україні в боротьбі: поради та контакти для співгромадян та іноземців.

Відомий сайт став цілодобовою службою підтримки українців: яку допомогу можна отримати

Яку допомогу можна отримати:

  • є безкоштовна гаряча лінія 24\7;
  • цілодобова служба підтримки біженців, іноземців та українців, що залишилися на території України;
  • кол-центр;
  • корисна інформація майже про всі країни (правила перетину кордону, юридичні поради, медицина, житло, працевлаштування та багато іншого);
  • свіжий інформаційний контент чотирма мовами: останні новини, важливі звернення української влади та реакція світу на події, інформація з комерційного, громадського та гуманітарного сектора в розрізі оголошеного воєнного стану.

"Географія, на яку працює команда, простягається не тільки на всю Європу, а й на всі континенти світу, де живуть небайдужі до страждань України люди й наші громадяни".

З 24 лютого на гарячу лінію Visit Ukraine надійшло 11,5 тисячі звернень за чатами – в середньому це понад 600 на день. Кол-центр прийняв близько 450 дзвінків. Це майже 30 щодня. На них відповідають понад 10 консультантів: вони дають інформацію про юридичні, гуманітарні, економічні аспекти перебігу війни та нагальні потреби громадян України та світу", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, до війни Visit Ukraine працювали як Всеукраїнське об'єднання у сфері туризму з інформаційним порталом для іноземних туристів, які подорожують Україною, та українців, які планують подорож за кордон.

Раніше ми писали, що з початку війни країну покинуло вже майже 3 мільйони українців.