Вслід за Англією. Ірландія спрощує правила в'їзду для туристів: що зміниться

Вслід за Англією. Ірландія спрощує правила в'їзду для туристів: що зміниться Фото: Аеропорт у Дубліні (facebook.com/dublinairport)

У країні скасували тести для вакцинованих туристів

Вакциновані мандрівники більше не будуть зобов'язані подавати негативний тест на COVID-19 для в'їзду до Ірландії, пише Euractiv.com.

У зв'язку з появою варіанта "Омікрон" обов'язкові ПЛР-тести перед прибуттям в країну були повторно введені для всіх мандрівників, незалежно від статусу вакцинації.

Проте, згідно з новими правилами, тим, хто в'їжджає до Ірландії, тепер потрібно буде лише мати довідку про вакцинацію або одужання від COVID.

Водночас невакциновані мандрівники, як і раніше, мають надати доказ негативного результату тесту.

"Вимога була скасована, в основному тому, що на "Омкірон" зараз припадає близько 96% усіх випадків у країні", — сказав прем'єр-міністр Ірландії Мішель Мартін.

Він також додав, що не передбачає цього тижня жодних істотних змін щодо поточних внутрішніх обмежень, які діятимуть до кінця місяця, але відзначив "експоненційне зростання" вірусу.

Раніше влада Англії також ухвалила рішення скасувати для вакцинованих від коронавірусу туристів вимогу здавати ПЛР-тест перед прибуттям.

Так, з 4 ранку 7 січня вакциновані мандрівники з подвійною дозою (і молодше 18 років) більше не повинні здавати негативний результат тесту на коронавірус (ПЛР або антиген) після прибуття в Англію.

З тієї ж дати та часу цим двом групам більше не доведеться самоізолюватися, очікуючи результатів тесту на "другий день", отриманих після прибуття.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Таїланд відкриває для туристів ще три регіони.