У Греції продовжили обмеження та змінили правила в'їзду: що потрібно знати

У Греції продовжили обмеження та змінили правила в'їзду: що потрібно знати Фото: У Греції змінили правила в'їзду (unsplash.com/spencer-davis)

Негативні тести необхідно мати незалежно від статусу вакцинації

У Греції оголосили про важливі зміни для туристів, які в'їжджають до країни.

Так, Управління цивільної авіації Греції (HCAA) у неділю оновило правила в'їзду до Греції, які повинні виконувати всі міжнародні мандрівники. Про це повідомляє News.gtp.gr.

Тепер для в'їзду в країну з 6 години ранку понеділка, від 10 до 24 січня всі особи, що в'їжджають в країну старше 5 років, незалежно від статусу вакцинації, перед в'їздом в країну повинні пред'явити негативний результат ПЛР або експрес-тесту на антиген.

ПЛР-тести мають бути виконані протягом 72 годин до поїздки, а експрес-тести на антигени мають бути виконані протягом 24 годин до подорожі.

Результати аналізів на COVID-19 приймаються однією з наступних мов: англійська, грецька, французька, німецька, італійська, іспанська або російська.

Крім цього, всі мандрівники, які прибувають до Греції, також мають заповнити обов'язкову Форму пошуку пасажирів (PLF) у будь-який час до вильоту свого рейсу. PLF має бути заповнений усіма мандрівниками, незалежно від їхньої національності.

Туристам, які прибули до Греції, незалежно від статусу вакцинації або одужання після перенесеного COVID-19, може бути запропоновано пройти вибіркове обстеження здоров'я на основі системи EVA.

У Греції продовжили обмеження та змінили правила в'їзду: що потрібно знати

Фото: Міжнародний аеропорт імені Елефтеріоса Венізелоса в Афінах (facebook.com/ATHairport/photos)

У разі виявленого позитивного результату тесту, пасажиру необхідно пройти карантин на 5 днів у заброньованому номері готелю, або у спеціальному тимчасовому закладі, як зазначено грецькою владою.

Період ізоляції відраховується наступного дня після отримання позитивного результату.

Обов'язковий карантин може закінчитися через 5 днів, якщо у мандрівника немає симптомів або симптоми захворювання стихли – відсутність лихоманки протягом останніх 24 годин без прийому жарознижувальних засобів.

У разі збереження лихоманки, самоізоляція продовжується до її зниження. Протягом 5 днів після закінчення самоізоляції мандрівникам потрібно носити респіратори з високим ступенем фільтрації (FFP2 або N95) або подвійну маску (хірургічну та тканинну).

Усі необхідні документи, які пасажири повинні мати з собою, перевіряються співробітниками авіакомпаній. За інформацією HCAA, персонал авіакомпаній зобов'язаний упевнитись про наявність пакету документів у пасажирів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Греції розкрили плани на новий сезон 2022 року.