ru ua

Літо у розпалі: як добратися до моря на поїзді під час карантину

Літо у розпалі: як добратися до моря на поїзді під час карантину Фото: Як добратися на море (pixabay.com)

Які поїзди курсують до моря цього літа

Липень та серпень вважають найкращим часом для відпочинку біля моря. Тому вже зараз потрібно думати, як дістатися на південь.

Одним з популярних видів транспорту - залізничний. Що саме сьогодні пропонує "Укрзалізниця" у якості трансферу до моря і як туди доїхати на поїзді - спробуємо розібратися.

Через карантин у розкладі поїздів - не густо, але можливість доїхати, наприклад, в Одесу або Херсон, є.

Мешканці західних областей поки можуть скористатися поїздами № 012 Львів-Одеса, вартість квитків на який становить від 772 грн. Також є поїзд № 107 Ужгород-Одеса, де вартість проїзду - від 288 грн.

Літо у розпалі: як добратися до моря на поїзді під час карантинуФото: Про відпочинок на морі влітку 2020 року мріє безліч українців (pixabay.com)

Зі сходу на південь сьогодні курсує поїзд № 092 Костянтинівка-Одеса, вартість проїзду в якому складає від 252 грн.

З Харкова в одеському напрямку призначені два потяги № 008 і № 060 Харків-Одеса. Проїзд обійдеться в суму від 271 грн.

Найширший вибір поїздів у південному напрямку спостерігається по станції Київ-Пасажирський. Зі столиці можна виїхати в Одесу поїздами № 105, 145, 761, 763. Вартість квитків стартує від 200 грн.

Номери поїздів Київ-Херсон - 102, 298, 766, 768. Квитки продаються за ціною від 242 грн. На поїзд № 116 Київ-Бердянськ квитки стартують від 600 грн. На поїзд № 012 Київ-Новоолексіївка квитки коштують від 698 грн.

Зверну увагу на те, що поки в розкладі "Укрзалізниці" основна маса поїздів - це нічні експреси. Тому тарифи за деякими напрямками "кусаються".

До слова, під час карантину "Укрзалізниця" змінила звичні правила пасажироперевезень. Тепер всі, хто перебуває на вокзалах, в електричках та в поїздах, повинні неухильно дотримуватися правил безпеки, щоб максимально знизити ризик інфікування COVID-19 під час поїздок. Так, на вокзалах країни вибірково вимірюють температуру. Всі пасажири як на вокзалах, так і в поїздах, повинні перебувати в масках.

До того ж, в купе продають квитки тільки так, щоб в них перебували лише двоє людей. Виняток становлять члени сім'ї, які подорожують разом. Раніше ми писали, як працюють поїзда "Інтерсіті" в Україні під час карантину і як проходять всі процедури оформлення квитком і посадки в поїзд.