Авіалокдаун в Ізраїлі: що буде з рейсами в країну з України

Авіалокдаун в Ізраїлі: що буде з рейсами в країну з України Фото: Ізраїль (pixabay.com)

В країні ввели обмеження на польоти з інших держав

В Ізраїлі в рамках карантину вводять обмеження на авіаперельоти. При цьому міністр транспорту Мірі Регев заявила, що небо країни під час пандемії все ж залишиться частково відкритим для деяких рейсів. Також в країну можуть безперешкодно в'їхати всі, хто є громадянином Ізраїлю.

Раніше уряд країни ввів жорсткі карантинні обмеження строком на два тижні. Але поки невідомо, чи триватимуть вони довше.

У зв'язку з такими змінами авіакомпанія "МАУ" 30 вересня пояснила нові правила для пасажирів, які придбали квитки на рейси з Тель-Авіва в Україну або назад. У компанії нагадали, що за з новими правилами, опублікованими Міністерством транспорту Ізраїлю, скористатися авіарейсами з Ізраїлю можуть тільки ті пасажири, які придбали квиток до 14.00 (за місцевим часом) 25 вересня цього року.

Пасажири з авіаквитками, придбаними після зазначеної дати та часу, не зможуть потрапити до терміналу аеропорту імені Бен-Гуріона в Тель-Авіві та, відповідно, їм буде відмовлено в перевезенні. Зазначені правила будуть діяти до 11 жовтня, зазначається у зверненні перевізника.

В'їзд іноземних громадян на територію країни заборонений до 11 жовтня цього року. Виняток становлять пасажири, що прямують в лікувальних цілях (за умови погодження з Міністерством охорони здоров'я Ізраїлю) а також власники дипломатичних паспортів.

Коли відновляться старі правила перельотів

Раніше, до введення карантину, з України до Ізраїлю виконували рейси кілька різних авіакомпаній, коментує РБК-Україна Анна Формакідова, директор турфірми "Statours", яка спеціалізується на туризмі в Ізраїлі.

"Сьогодні "МАУ" залишилася єдиною компанією, яка здійснює рейси в країну з України в період пандемії. Раніше у туриста був вибір, і можна було вирішувати, з якою авіакомпанією подорожувати. Приміром, раніше активно виконувала рейси "Ель Аль" - найбільша авіакомпанія Ізраїлю. Вона займається пасажироперевезеннями в країни Європи, Азії, Африки, Північної Америки, Близького Сходу. Але зараз вибір обмежений", - пояснює Ганна.

Авіалокдаун в Ізраїлі: що буде з рейсами в країну з УкраїниФото: Туризм в Ізраїлі для іноземців поки обмежений (pixabay.com)

В той же час не варто думати, що такі обмеження ввели тільки для рейсів з України, звертає увагу фахівець. За її словами, такі ж правила діють для польотів до Ізраїлю й з інших держав.

"Раніше до Ізраїлю виконувалося дуже багато рейсів зі США. А зараз ситуація з рейсами в країну невизначена й для них. Гадаю, найближчим часом очікувати відновлення туризму в країні не варто. Але, в той же час, ситуація може змінитися дуже швидко: все буде напряму залежати від рівня захворюваності COVID-19", - каже Ганна.

На її думку, значно спростити процедуру в'їзду могло б повсюдне тестування в аеропортах.

"Воно могло б замінити проходження карантину. Коли турист здає тест на в'їзді в державу, то відпадає ймовірність того, що він може когось заразити після прильоту", - додає Ганна Формакідова.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, коли може відновитися туризм в Ізраїлі після введення в країні жорсткого карантину.

Також пропонуємо почитати, коли для українських туристів може відкритися курортний Гоа.