В аеропорту "Київ" з'явилося нововведення: що зможуть отримати туристи

В аеропорту "Київ" з'явилося нововведення: що зможуть отримати туристи Фото: Аеропорт "Київ" (facebook.com/airportkiev)

Для прибуваючих відкрили перший туристичний термінал

Днями у міжнародному аеропорту "Київ" імені Ігоря Сікорського ("Жуляни") відкрили перший туристичний термінал, де буде розміщена головна інформація для гостей столиці.

Про це РБК-Україна повідомили в Управлінні туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації. Там зазначили, що головна функція такого пойнту - інформування про локації міста та надання важливої інформації про столицю.

Що можна дізнатися в терміналі?

Пункт буде надавати туристам та гостям Києва інформацію про головні історичні місця міста, цікаві локації та об'єкти, маршрути та події. Також будуть надавати інформацію про ресторани, кафе, готелі та хостели.

"Турист зможе дізнатися інформацію про те, де зупинитися та смачно поїсти, які цікаві місця та екскурсії відвідати, про епідеміологічну ситуацію в країні та умови перебування для іноземців Також термінал дає змогу відвідати туристичний портал міста двома мовами – українською та англійською", - повідомили у коментарі РБК-Україна у прес-службі Управління туризму та промоцій КМДА.

Аеропорт "Київ" - порівняно невеликий, і термінал прямо всередині можуть побачити практично всі, хто заходить до його приміщення.

В аеропорту "Київ" з'явилося нововведення: що зможуть отримати туристиФото: Аеропорт "Київ" знаходиться в межах міста (facebook.com/airportkiev)

Хоча туристам і радять заздалегідь дізнаватися інформацію про країну, яку вони їдуть (особливо це стосується правил в'їзду до країни), нерідко бувають ситуації, коли дізнатися щось потрібно дуже оперативно.

Наприклад, якщо неможливо підключитися до інтернету або раптом зламався телефон. Термінали в аеропортах різних міст облаштовані, в тому числі й для випадків, коли у туриста відбувається щось подібне.

Наявність подібних пунктів в аеропортах різних країн - давно відома практика. Приміром, подібні пункти можна зустріти в аеропортах великих міст. Такі термінали встановлені в аеропортах Стамбула, Парижа і Берліна.

Наразі планується відкриття ще декількох інтерактивно-сенсорних інформаційних терміналів в центрі Києва.

Нагадаємо, раніше ми порівнювали ціни на авіаперельоти по Україні та на поїзди "Укрзалізниці".

Також пропонуємо почитати, що буде з авіаперельотами в Україні восени.