Від Мальти до Ізраїлю. Названо 10 найкращих країн для проживання на пенсії

Від Мальти до Ізраїлю. Названо 10 найкращих країн для проживання на пенсії Фото: Об'єднані Арабські Емірати (unsplash.com/nick-fewings)

ОАЕ назвали найкращою країною для пенсіонерів

Об'єднані Арабські Емірати назвали найкращою країною для проживання експатів на пенсії, пише Our Life Plan.

У рамках проєкту World Happiness Report у компанії Our Life Plan склали рейтинг найкращих країн для пенсіонерів. При його складанні враховувалися такі фактори, як вартість життя, середньомісячна зарплата, середньорічна температура та кількість сонячних днів на рік.

У результаті Об'єднані Арабські Емірати посіли у списку перше місце. До списку найпривабливіших країн для людей похилого віку також увійшли Ізраїль та Австралія.

У рейтингу врахували, що в Еміратах комфортна середньорічна температура (27 градусів), велика кількість сонячних днів на рік, високий прожитковий мінімум та зарплати. До п'ятірки найкращих увійшли ще дві країни регіону Перської затоки – Ізраїль, Австралія, Бахрейн та Саудівська Аравія.

Від Мальти до Ізраїлю. Названо 10 найкращих країн для проживання на пенсії

Фото: Міський пляж в ОАЕ (unsplash.com/nick-fewings)

У листопаді 2021 року уряд Об'єднаних Арабських Еміратів оновив правила видачі довгострокових резидентських віз іноземцям віком від 55 років.

Також повідомляється, що сприятливі умови для людей похилого віку створені в країнах Європи – на Кіпрі, в Іспанії, а також на Мальті.

За результатами дослідження за межами Європи найкращим місцем для щасливої ​​пенсії стали Австралія, Бахрейн, Таїланд та Єгипет.

10 найкращих країн для проживання експатів на пенсії:

  1. Об'єднані Арабські Емірати
  2. Австралія
  3. Ізраїль
  4. Бахрейн
  5. Саудівська Аравія
  6. Кіпр
  7. Іспанія
  8. Мальта
  9. Колумбія
  10. Таїланд

Нагадаємо, раніше туристи обрали п'ять країн для подорожей у новому році.