Знижки на відпочинок і закриття готелів: у Єгипті заявляють про брак туристів на курорті

Знижки на відпочинок і закриття готелів: у Єгипті заявляють про брак туристів на курорті Фото: Відпочинок у Єгипті (booking.com)

Путівки на курорти дешевшають у листопаді

У Єгипті недавно знайшли сотню мумій в дерев'яних саркофагах, яким близько 2500 років. Місцева влада сподівається, що археологічні відкриття сприятимуть активізації туризму під час туристичного спаду внаслідок пандемії.

Кольорові саркофаги із загорнутими в тканини муміями, а також 40 позолочених статуй виявили в селищі Саккара на південь від столиці Каїра.

Міністр туризму і старожитностей Халед Ель-Анані заявив, що знахідки будуть передані трьом музеям в Каїрі і виставлені для відвідувачів. Алі Гонейм з Єгипетської федерації туристичних палат повідомив ЗМІ, що ці відкриття та очікуваний запуск в роботу Великого єгипетського музею у 2021 році збільшать потік іноземних туристів.

Тим часом ціни на відпочинок на єгипетських курортах стрімко дешевшають. З чим це пов'язано і скільки коштує відпочинок для українців в листопаді, розбиралося РБК-Україна.

Знижки на відпочинок і закриття готелів: у Єгипті заявляють про брак туристів на курортіФото: Археологічні артефакти можуть залучити нових туристів (pixabay.com)

"Більшість туристів в Єгипті – українці"

За інформацією місцевих чиновників, відновлення туризму в Єгипті варто чекати не раніше березня 2021 року. Член Асоціації інвесторів у туризм Південного Синаю Атеф Абдель Латіф повідомив, що зимовий сезон "мертвий" через зростання пандемії в Європі.

"Туристи з Німеччини, Великобританії, Італії, Франції та Іспанії не можуть залишити свої країни через карантин. Що стосується внутрішнього туризму, то він помітно знизився з початку навчального року з середини жовтня", - сказав експерт.

Він додав, що заповнюваність готелів Шарм-ель-Шейха і Хургади в цей час складає 20 від 50 %, визначених Міністерством туризму та археології – тобто лише 10% від наявності місць.

Знижки на відпочинок і закриття готелів: у Єгипті заявляють про брак туристів на курортіФото: Частина відкритих влітку готелів вже закрилися (pixabay.com)

"Близько 90 % туристів в Єгипті – українці. Багато готелів, які відновили роботу в Хургаді, Марса Аламі та Шарм-ель-Шейху в кінці червня, зараз закриті", - відзначив тенденцію в єгипетському туризмі Абдель Латіф.

Як стверджується, за курортний сезон в Єгипті відпочили 400 000 іноземних туристів, і в жодного з них не було зареєстровано симптомів коронавірусу до від'їзду.

Знижки на відпочинок і закриття готелів: у Єгипті заявляють про брак туристів на курорті

Фото: Один із готелів на єгипетському курорті (booking.com)

Скільки коштує відпочинок на двох

Ми вивчили "гарячі" путівки на тижневий відпочинок для двох з вильотом з Києва на дати з 21 по 28 листопада за системою "все включено" від провідних туроператорів і вибрали найнижчі ціни.

Шарм-ель-Шейх

У туроператора JoinUp! тижневий відпочинок в готелі 3* коштує від 529 доларів, в готелі 4* коштує від 498 доларів, в 5* - від 648 доларів.

У Anex tour путівка на 7 ночей у готелі 3* обійдеться за ціною від 504 доларів, в 4* - від 506 доларів, в 5* - від 572 доларів.

У туроператора Alf відпочинок в 3* обійдеться від 667 доларів, в 4* - від 667 доларів, в 5* - від 790 доларів.

Хургада

У туроператора JoinUp! тижневий відпочинок в готелі 4* в Хургаді коштує від 438 доларів, в 5* - від 537 доларів.

Anex tour відпустка на 7 ночей на двох обійдеться в 3* готелі від 557 доларів, в 4* - від 558 доларів, в 5* - від 600 доларів.

У туроператора Alf – відпустка на 7 ночей коштує від 512 доларів в 3* готелі, в 4* - від 569 доларів, в 5* - від 602 доларів.

Марса Алам

У туроператора JoinUp! тижневий відпочинок в готелі 4* коштує від 617 доларів, в 5* - від 650 доларів.

У туроператора Alf 7 ночей у 4* готелі коштують від 836 доларів, в 5* - від 959 доларів.

Попри пандемію, Єгипет залишається одним із доступних і безпечних напрямків у листопаді. А через відтік європейських туристів відпочити в кінці осені на пляжах Червоного моря можливо за ціною від 200 доларів з людини.

Нагадаємо, ми порівнювали ціни та сервіс преміум-готелях Туреччини та Єгипту.

Також ми повідомляли, що вартість відпочинку на Мальдівах знижується в листопаді.