В очікуванні туристів. Камбоджа спрощує правила для туристів: як потрапити до країни сьогодні

В очікуванні туристів. Камбоджа спрощує правила для туристів: як потрапити до країни сьогодні Фото: Сіємреап, Камбоджа (unsplash.com/pou-neang)

У країні повністю вакциновано майже 90% населення

Уряд Камбоджі скасував обов'язкове проходження карантину для вакцинованих туристів, пише CNNTravel.

Камбоджа була закрита на карантин понад 18 місяців. Тепер у країні скасували обов'язкове проходження карантину для вакцинованих туристів.

Прем'єр-міністр Хун Сен заявив, що ця політика "дозволить країні повністю відкритися" і що вона "відбиває політику інших країн регіону". Він також підкреслив, що для тих, хто ще не отримав щеплення, застосовуватимуться інші правила: невакциновані мандрівники все ж таки мають пройти 14-денний карантин.

Хун Сен також додав, що в Камбоджі вакциновано вже понад 90% населення країни, що становить приблизно 16 мільйонів людей. Зазначимо, це є одним із найвищих показників рівня вакцинації в Азії.

В очікуванні туристів. Камбоджа спрощує правила для туристів: як потрапити до країни сьогодніФото: Пномпень — столиця Камбоджі (unsplash.com/pj-go)

Які правила в'їзду до Камбоджі для іноземців

При в'їзді в країну мандрівники повинні будуть:

  • Надати негативний результат ПЛР-тесту, зроблений за 72 години до поїздки;
  • Повна вакцинація однієї із затверджених вакцин (дві дози щеплення);
  • Ще один ПЛР-тест із прильоту.
  • Ці правила поширюються як на іноземних громадян, так і місцевих жителів, які прибувають у країну.

Усім іноземним громадянам, які в'їжджають на територію Камбоджі, необхідно здати ПЛР-тест із забором біоматеріалу не раніше ніж за 72 години до вильоту. Також щепленим мандрівникам необхідно здати ще один ПЛР-тест прильоту за свій рахунок.

Щепленим туристам потрібно буде дочекатися результатів будинку або в заброньованому номері готелю, не виходячи за межі. Після отримання негативних результатів вакциновані туристи зможуть вільно пересуватися територією держави без жодних обмежень.

Раніше ми писали, що Лаос планують відкрити для туристів.

Також ми писали, чи поїдуть туристи до Таїланду після відкриття кордонів.