Новий тренд серед туристів. Українці активніше їдуть до теплих країн взимку

Новий тренд серед туристів. Українці активніше їдуть до теплих країн взимку Фото: Зимовий відпочинок у Туреччині (unsplash.com/bhumil-chheda)

Експерти назвали найпопулярніші напрямки турів до теплих країн

У зимовий період багато українських туристів обирають відпочинок чи тривале проживання у країнах із теплим кліматом.

Туристи вирушають на тривалий відпочинок за кордон, попри пандемію. Найпопулярнішим напрямом у 2021 році виявилася Туреччина, кажуть опитані РБК-Україна експерти.

Мандрівники обирають недорогі готелі від Анталії до Аланії із системою харчування "сніданки" або дорожчі апартаменти з "усе включено". В середньому тривале проживання варіюється від 28 днів до місяця та довше.

Куди їдуть зимувати українські фрілансери

"Наразі є непогані пропозиції в готелях Туреччини для тих, хто приїжджає на більший термін, ніж 28-30 днів. На зиму там застосовують зовсім інші тарифи – виходить дешевше мінімум вдвічі-втричі, ніж короткострокове проживання", – говорить у коментарі РБК-Україна Павло Григораш, директор Української асоціації туристичних агенцій.

На другому місці за популярністю зимівлі серед українців, які звертаються до туристичних агенцій – Таїланд.

"Таїланд був у топі напрямків для зимівлі завдяки дешевизні та гарному клімату. Зазвичай ні з перельотом, ні з проживанням, ні з харчуванням складнощів у цій країні не виникає", – каже Павло Григораш.

Новий тренд серед туристів. Українці активніше їдуть до теплих країн взимку

Фото: Найпопулярнішим напрямком взимку 2021 року виявилася Туреччина (unsplash.com/chundy-tanz)

Також експерт додав: наразі Таїланд залишається "проблемним" з точки зору правил відвідування. Ті туристи, які вже вирушили на зимівлю – ймовірніше, оселилися на островах, а не на материку.

На третьому місці за попитом на зимівлю серед українських фрілансерів залишається Єгипет.

"У Дахабі не так багато готелів – там зазвичай беруть віллу чи апартаменти. Там класний дайвінг – це місто люблять саме дайвери. Так відпочивають місяць і більше", – розповідає Павло Григораш.

Нагадаємо, ми писали, що у Греції вперше запустили кампанію із зимового туризму.