Як бюджетно дістатися з Вірменії до України: дати нових рейсів та ціни на квитки

Як бюджетно дістатися з Вірменії до України: дати нових рейсів та ціни на квитки Фото: Храм у Єревані (Вірменія) (unsplash.com/norayr-grigoryan)

Лоукостер виконуватиме рейси щосереди та щоп'ятниці

Лоукостер FlyOne Armenia анонсував продаж квитків на рейси до України, пише Lowcost.ua.

Так, від 30 березня 2022 року авіакомпанія здійснюватиме рейси за маршрутом Єреван-Київ.

Рейси планують виконувати кожну середу та п'ятницю. Відправлення з Києва – о 00:05, з Єревану – о 21:10.

Авіаквитки за маршрутом Ереван-Київ

Ціна за переліт в одну сторону стартує від 59 євро, у дві – від 118 євро.

У вартість квитків входить маленька ручна поклажа розміром 40x30x20 см, а також онлайн-реєстрація за 24 години до вильоту.

Як дістатися до Єревану до Києва з іншими авіакомпаніями

Ми переглянули актуальні ціни на перельоти з Єревану в Київ від інших авіаперевізників. Зазначимо, що такі рейси здійснюють кілька компаній. Серед них – Bees та Skyup.

Орієнтовна вартість квитків з Єреван в Київ на січень прямі рейси туди-назад наступна:

  • Bees – 4034 грн;
  • Skyup – 4 146 грн.

Як бюджетно дістатися з Вірменії до України: дати нових рейсів та ціни на квитки

Фото: Приклади цін на рейси з України до Вірменії на грудень 2021 року (скриншот із сайту skyscanner.com.ua)

Які правила в'їзду до Вірменії з України сьогодні

За даними порталу VisitUkraine.Today, станом на сьогодні в’їзд з України до Вірменії дозволено при дотриманні однієї з умов:

  • Надання в пункті перетину державного кордону Вірменії сертифікату, що підтверджує негативний результат ПЛР-тесту, отриманий не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону.

Сертифікат повинен бути вірменською, російською або англійською мовами на офіційному бланку організації, яка здійснила дослідження та містити в собі: всі контактні дані відповідної організації, ПІБ директора закладу, ПІБ та дату народження досліджуваної особи, номер її паспортного документа, результат дослідження, підпис керівника та печатку. Тест не потрібен дітям до 7 років.

  • Наявність сертифікату повної вакцинації (він звільняє від необхідності проходження тестування). Друга доза повинна бути введена щонайменше за 14 днів до в’їзду в країну, тобто вакцинація дійсна на 15-й день після щеплення.

Визнаються всі вакцини, які використовуються в Україні. Допускається тільки паперовий сертифікат з QR-кодом з порталу Дія. Електронний сертифікат в додатку Дія НЕ Є підставою для перетину кордону. Також, НЕ Є підставою для в’їзду в Вірменію паперове свідоцтво, видане сімейним лікарем.

  • Проходження ПЛР-тестування в “пунктах відбору проб” в аеропорту або пункті перетину сухопутного кордону. Особа підлягає обов’язковій самоізоляції до отримання негативного результату ПЛР-дослідження.

Нагадаємо, раніше ми писали, які країни можуть відвідувати туристи з українським COVID-сертифікатом.