Білосніжні пляжі та колоритний дайвінг: ще одна курортна країна відкривається для туристів

Білосніжні пляжі та колоритний дайвінг: ще одна курортна країна відкривається для туристів Фото: Підводний світ на Сейшелах (Ynet/Орен Коен)

Сейшели можуть стати першою країною з імунітетом до COVID-19

Після тривалої перерви Сейшельські Острови 14 січня знову відкрили свої двері для відвідувачів з будь-якої точки світу. Про це повідомив міністр туризму країни Сільвестр Радегонде.

Заява прозвучала під час прес-конференції з приводу масової вакцинації, яка стартувала в країні цього місяця, передає SBC. Також на Сейшелах озвучили умови, за яких кожен бажаючий зможе приїхати на місцеві курорти з туристичною метою.

Дотепер на острови був дозволений в'їзд туристам з обмеженого списку країн з низьким рівнем захворюваності COVID-19. Українським громадянам прилітати на курорти африканської країни під час пандемії було заборонено.

Умови в'їзду для туристів з України

За заявою місцевих чиновників, іноземних туристів з усіх країн готові приймати на островах, якщо вони прийняли обидві дози вакцини проти COVID-19.

Міністр туризму заявив, що крім сертифіката про вакцинацію, мандрівник також має надати негативний результат ПЛР-тесту, зробленого протягом 72 годин до перельоту. При виконанні цих умов відвідувачам не потрібно буде поміщатися в карантин по прибуттю на 115-острівний архіпелаг в Індійському океані.

"Ми сподіваємося, що це відкриє туристичну галузь для місцевих жителів, насамперед для невеликих готелів, які відчувають труднощі на Ла-Діге, Прасліні, а також на Мае. А також дати поштовх, якого відчайдушно потребує наша економіка", - пояснив Радегонде.

Білосніжні пляжі та колоритний дайвінг: ще одна курортна країна відкривається для туристівФото: До недавнього часу в'їзд до курортної країни був суворо обмежений (pixabay.com)

Сейшельські Острови - перша країна в Африці, яка запустила національну програму вакцинації проти COVID-19. Судячи з заяв чиновників, у країні прагнуть стати першою країною у світі, яка буде вакцинувати 70% населення старше 18 років для досягнення колективного імунітету.

"Завдяки такій активній кампанії з вакцинації Сейшельські Острови прагнуть стати першою країною у світі, яка вакцинує не менше 70% населення старше 18 років. Тоді ми зможемо оголосити Сейшельські острови безпечними щодо COVID-19", - сказав президент Уовел Рамкалаван, повідомляє видання seychellestourismboard.travel.

Очікується, що до середини березня рівень імунізації місцевого населення досягне цих 70%. Це буде свідчити про набуття колективного імунітету. Тоді відвідувачам островів потрібно буде пред'явити тільки негативний результат ПЛР-тесту.

Чим цікавий відпочинок на Сейшелах

Сейшели включають 115 островів в Індійському океані біля узбережжя Африки. Сейшельські острови відомі своїми дивовижними піщаними пляжами, пишними гірськими тропічними лісами, широкими можливостями для дайвінгу та снорклінгу, а також романтичним розкішним відпочинком.

Типовий сейшельський острів - це великі камені, велика кількість вічнозеленої рослинності та сніжно-білий пісок. Зовнішні острови здаються безлюдними, на них мало туристів. Острови переважно складаються з колоній скам'янілих коралів.

Кращі місяці для дайвінгу біля островів в Індійському океані – у квітні й травні, а також – у жовтні та листопаді. В цей час температура води – близько 30 градусів.

Пірнати на Сейшелах можна у будь-який час року – якщо знати, де наразі знаходиться місце для дайвінгу. У грудні й січні дмуть вітри, з травня по вересень вони посилюються. Тому більшість занурень переміщуються на захищені сторони на північ і захід островів.

Білосніжні пляжі та колоритний дайвінг: ще одна курортна країна відкривається для туристівФото: Сейшельські Острови - перша країна в Африці, де запустили програму вакцинації проти COVID-(seychellestourismboard.travel)

Погода в курортній країні завжди комфортна для пляжного відпочинку – температура повітря коливається від 25 до 30 градусів. Тільки у серпні температура води стає більш прохолодною – близько 25 градусів.

Багато туристів думають, що Сейшельські острови, швидше за все, поза їх цінового діапазону. Але ви все ж можете знайти гарне шале, готельний номер або апартаменти менш ніж за 80 доларів за ніч, описує особливості відпочинку профільне видання traveloffpath.com.

А для тих, хто може підняти бюджет на сходинку вище, є розкішні 5-зіркові готелі, такі як Hilton Resort за ціною від 400 доларів за ніч або Savoy за ціною від 350 доларів США.

Раніше ми писали, яка курортна країна відкривається для українських туристів у березні 2021 року.

Також ми розповідали, як туристів на Сейшелах здивувала "русалка" з хвостом.