Відпочинок у преміум-готелях Туреччини дешевшає: скільки коштують тури в курортрую країну восени

Відпочинок у преміум-готелях Туреччини дешевшає: скільки коштують тури в курортрую країну восени Фото: Відпочинок в Туреччині восени (pixabay.com)

Курортний сезон в країні триватиме довше звичайного, прогнозують експерти

Оксамитовий сезон - час, коли у курортних країнах можна відпочити значно дешевше. В кінці вересня туроператори активно знижують ціни на відпочинок в Чорногорії. А в Албанії, крім пляжних курортів, недорого пропонують замовити й екскурсії по країні.

Відпочити дешевше восени можна і в Туреччині. Виявилося, що "цінопад" торкнувся не тільки бюджетних і "середніх" готелів курортної країни, але і преміум-готелів.

Так, у коментарі виданню "Мастер Тура" директор компанії Sun Dali Марія Степаненко розповіла, що по деяких готелях класу "делюкс" в Туреччині на середину жовтня є знижки близько 50%.

Скільки коштує відпочинок у п'ятизіркових готелях

Марія Степаненко навела кілька прикладів цін на пакетні тури у преміум-готелі країни. Так, ціна за пакетний тур в Orange County Resort Hotel 5* з вильотом з Одеси становить 950 євро на двох на сім ночей з перельотом і харчуванням. Водночас зазвичай така пропозиція коштує 1500-1900 євро в залежності від дати вильоту.

За її словами, така ж кількість днів відпочинку у готелі Rixos Sungate 5 зараз пропонується за 1160 євро на двох з вильотом з Одеси, в той час як ціна без знижки на нього може становити від 2000 до 3000 євро.

Ціни на схожі тури з вильотом з Києва ще дешевше, каже фахівець. Приміром, Orange County Resort Hotel 5* в деякі дати доступний за ціною від 730 євро.

Відпочинок у преміум-готелях Туреччини дешевшає: скільки коштують тури в курортрую країну восениФото: Вартість відпочинку у готелях рівня "п'ять зірок" знижується (booking.com)

У виданні припускають, що курортний сезон у Туреччині триватиме цього року довше, ніж зазвичай. Так, про свої наміри продовжити чартерні програми на листопад підтвердило вже чимало туроператорів.

Так відбувається насамперед тому, що Туреччина в період карантинних обмежень залишається по суті єдиним напрямком, де стабільно не змінюються правила щодо здачі ПЛР-тестів. До того ж, цей напрям все ще залишається недорогим для наших туристів.

Вигідні пропозиції на жовтень

РБК-Україна переглянуло актуальні розцінки на відпочинок у ще кількох готелях Туреччини рівня "п'ять зірок" на кінець вересня й початок жовтня для двох, де пропонують відпочинок на 6-7 ночей.

Виявилося, подібних вигідних пропозицій чимало. Наведемо кілька прикладів.

Відпочинок у преміум-готелях Туреччини дешевшає: скільки коштують тури в курортрую країну восениФото: Один з п'ятизіркових готелів Туреччини (booking.com)

У мережі туристичних агенцій "Поїхали з нами" пропонують відпочити в Arsi Blue Beach Hotel 5* в Анталії з вильотом 6 жовтня на 7 ночей з харчуванням за системою "все включено" на двох всього за 420 євро.

Туркомпанія "Пілігрим" пропонує відпочинок на 6 ночей в First Class Hotel 5* в Аланії з харчуванням за системою "все включено" за 461 євро на двох з вильотом з Києва 4 жовтня. Відпочинок на 6 ночей на двох у готелі Armas Prestige 5* пропонується за ціною 468 євро.

У "Farvater Travel" зараз є тури в готель Klas More Beach (ex. Xeno Sugar Beach) 5* в Аланії за системою "ультра все включено" за 420 євро на двох з вильотом з Києва 4 жовтня.

"Coral Travel" пропонує відпочити 8 ночей в Aria Claros Beach Spa & Resort 5* в Аланії з харчуванням за системою "ультра все включено" за ціною 490-500 євро з вильотом з Києва 30 вересня.

У "Tez Tour" є в наявності тури в Land of Paradise Hotel 5 * в Аланії з вильотом з Києва 4 жовтня і з харчуванням за системою "все включено" за 590 євро на двох. Компанія також пропонує тур в Side Alegria Hotel & 5* Spa також за системою харчування "все включено" з вильотом з Києва 2 жовтня за 690 євро на двох,

Нагадаємо, раніше ми писали про найцікавіші пішохідні маршрути Туреччини.

Також ми розповідали, що подивитися в Стамбулі восени.