Обов'язкові маски. Через хвилю COVID у Європі посилюють правила: найголовніше

Обов'язкові маски. Через хвилю COVID у Європі посилюють правила: найголовніше Фото: У Європі посилюють правила носіння масок (unsplash.com/synatix)

Уряд багатьох країн запроваджує правило про обов'язкове носіння масок FFP2

У Європі посилюють правила носіння масок у зв'язку із зимовою хвилею COVID-19 та поширенням нового штаму "Омікрон", пише Аrabnews.com.

У країнах ЄС сподіваються, що продовження суворих правил використання масок допоможуть впоратися з останнім сплеском інфекції.

Так, в Італії знову ввели обов'язкове носіння масок на відкритому повітрі.

У зв'язку з тим, що відділення інтенсивної терапії італійських лікарень швидко заповнюються переважно невакцинованими пацієнтами з COVID-19, уряд оголосив про обов'язкове носіння масок (FFP2), які забезпечують користувачам більший захист, ніж тканинні або хірургічні маски, необхідно носити у громадському транспорті, включаючи літаки, поїзди, пороми та метро.

Крім цього, тепер також необхідно носити їх у театрах, кінотеатрах та на спортивних заходах, у приміщенні чи на вулиці, і їх не можна знімати навіть для того, щоб їх носії їли чи пили.

Обов'язкові маски. Через хвилю COVID у Європі посилюють правила: найголовніше

Фото: В багатьох країнах повернули правило про обов'язкове носіння масок (unsplash.com/dennis-rochel)

В Іспанії ще у 2021 році напередодні Різдва повернули правило про обов'язкове носіння масок на відкритому повітрі.

У Португалії ще наприкінці листопада 2021 року.

У Греції також відновили правило використання масок, вимагаючи використання FFP2 або подвійної хірургічної маски в громадському транспорті і в закритих громадських місцях.

Цього тижня уряд Нідерландів рекомендував обов'язкове носіння масок для людей старше 13 років у громадських приміщеннях, таких як ресторани, музеї та театри, а також для глядачів на спортивних заходах у закритих приміщеннях. Ці місця зараз закриті на карантин як мінімум до 14 січня.

У Франції у грудні 2021 року у багатьох містах, включаючи Париж, було частково відновлено вимогу про носіння масок. Вік, у якому діти можуть почати носити маски у громадських місцях, було знижено з 11 до 6 років.

В Австрії канцлер Карл Нехаммер оголосив минулого тижня, що люди повинні носити маски FFP2 на відкритому повітрі, якщо вони не дотримуються відстані не менше двох метрів (6,5 футів).

"У Великій Британії, де прем'єр-міністр Борис Джонсон зосередився на вакцинації, маски ніколи не були потрібні на відкритому повітрі",– йдеться у повідомленні. Проте цього місяця уряд заявив, що учні середніх шкіл мають носити маски у класі.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Греції продовжили обмеження та змінили правила в'їзду.